DUK - Dažniausiai užduodami klausimai

 

Siuntimas, apmokėjimas, terminai.                LiveZilla Live Help


1. Kaip būtų galima atsiimti prekę?

Visas prekes siunčiame registruotu paštu į visus Lietuvos miestus ir miestelius arba per pašto kurjerius (siuntimo į užsienį sąlygas aptariame individualiai), išskyrus, kai susitariama, jog pirkėjas atvyks į UAB ROKARAS būveinę, esančią adresu Taikos pr. 113 B, Kaune ir pats atsiims prekes. Prieš atvykstant būtina susisiekti su svetainės administracija.

2. Kaip galima atsiskaityti už prekes?

Atsiskaityti galima pervedant pinigus į įmonės sąskaitą, kuri pateikiama vykdant užsakymą, bei atsiunčiama į el. paštą. Yra galimybė mokėti pašte, gavus siuntinį, tačiau šiuo atveju reikia sumokėti papildomą 15 Lt pašto mokestį (užsakius prekes išperkamuoju paštu, užsakymas pradedamas vykdyti tik klientui jį patvirtinus).  Žinoma, galima atsiskaityti ir atvykus į įmonės būveinę, Kaune.

NAUJIENA! Pirkite išsimokėtinai Dėl visų detalių susisiekite su mumis.

3. Kaip siunčiamos prekės?

Prekės yra siunčiamos, paštu, pirkėjo nurodytu tiksliu adresu. Po išsiuntimo, pirkėjui prašant galime duoti jo siuntinio sekimo kodą, kurį įvedus http://www..post.lt/lt/?id=553 galėsite matyti savo siuntos būvimo vietą. Kodas bus pateiktas Jūsų profilyje, nuėjus į užsakymą, susirašinėjimo skyrelyje. Kai siuntinys bus jūsų pašte, į namus gausite pranešimą, kuriame bus nurodyta, jog gautas siuntinys Jūsų vardu, nuėję į paštą, turėsite pateikti šį pranešimą bei asmens dokumentą. 


4. Kiek kainuoja siuntimas?


Perkant iki 100 Lt, siuntimas kainuoja 5 Lt, jei mokėsite per banką, 15 Lt – mokant pašte, atsiimant prekę. Perkant daugiau nei už 100 Lt siuntimas nemokamas, jei atsiskaitysite per banką, jei norėsite mokėti pašte, atsiimant prekę išlieka 15 Lt mokestis. Naudojantis kurjerių paslaugomis, siuntimas kainuoja 12 Lt.


5. Ar išrašomos sąskaitos faktūros ?


Taip, dėl sąskaitų- faktūrų išrašymo kreipkitės el. paštu uzsakymai@sviesosblyksnis.lt (laiško antraštė- " sąskaita"). Juridiniams asmenims pageidaujant, elektrononiu paštu galime pateikti ir išankstinio apmokėjimo sąskaitą.

6. Per kiek laiko aš gausiu prekes?


Jei prekių likutis yra pakankamas, jas išsiunčiame ne vėliau, kaip kitą darbo dieną, gavę apmokėjimą ("įprastas užsakymas"). Šiuo atveju siuntimas trunka 2-3 darbo dienas. Jei prekių tuo metu neturime, užsakymo įvykdymas gali užtrukti iki 14 darbo dienų. Dėl išskirtinių užsakymų tariamės asmeniškai.

 

7. Užsakymo patvirtinimas 

Norėdami patvirtinti užsakymą: 

Parašykite SMS žinutę numeriu 1679 su kodu IV ROKARAS. Tarp žodžių IV ir ROKARAS palikite tarpą, po žodžio ROKARAS palikite tarpą ir parašykite savo užsakymo nr., rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis (pvz., iv rokaras 001789).

SMS kaina 3 LTL bus išskaičiuota iš Jūsų užsakymo sumos. Šis patvirtinimas yra būtinas tik tuo atveju, kai prekės užsakomos išperkamuoju paštu.


8. Ką reiškia "išankstinis užsakymas"?


Užsakydami prekes tokiu būdu Jūs sutaupysite iki 10 % nuo prekės vertės (šį būdą galėsite pasirinkti pildant užsakymą). Prekės pristatymas užtruks iki 25 d.d. Atsiskaitymas tik pavedimu į įmonės saskaitą, užsakymas pradedamas vykdyti, gavus apmokėjimą už prekes. išankstinis užsakymas yra taikomas tik toms prekėms, prie kurių yra funkcija "Užsakymo tipas"


Lazeriai, palyginimas, galingumas

1. Ar visi lazeriai yra vienodi, kuo jie skiriasi?

Mūsų parduodami lazeriai yra skirtingų galingumų, rūšių, tipų bei spalvų. Kiekvienas lazeris yra individualus ir išskirtinis. Priklausomai nuo duomenų skiriasi jo galimybės ir kaina. Žalieji lazeriai – yra patys ryškiausi, matomiausi, nes žmogaus akis labiausiai reaguoja į žalią šviesą iš visų. Raudonieji lazeriai – yra mažiau matomi nei žalieji, tačiau pasižymi geresnėmis deginimo galimybėmis. Violetiniai lazeriai – pati brangiausia gamybos technologija, dėl to jie brangūs, jie nėra tokie ryškūs kaip žalieji.

2. Ka reiškia tie mW?

mW – milivatai, jais matuojamas lazerio galingumas, nesigilinant į technologines subtilybes – kuo daugiau milivatų, tuo lazeris yra galingesnis, ryškesnis, toliau šviečia.

3. Fokusuojamas, keleidoskopinis, kas tai?

Fokusuojami lazeriai yra tinkamiausi deginimui. Tai reiškia, jog sukant lazerio galvutę fokusuojamas jo spindulys, galima nustatyti patį didžiausią spindulį / tašką ( pvz. 30 cm.) iki pačio mažiausio ( 1 mm. Ir mažiau ), ko reikia, kad lazeris geriausiai degintų.
Kaleidoskopinis, arba kitaip tariant, lazeris su efektais – tai toks lazeris, kuris turi papildomą efektų galvutę, kurią užsukus ant lazerio galima projektuoti įvairius vaizdus, ją sukant. Ant paprasto lazerio, efektų galvutės uždėti negalima.

4. Ką sugeba lazeris?

Žaliųjų lazerių, net 5 mW spindulys yra matomas tamsoje. Taigi, jį turėdami matysite ne tik taškelį, bet ir visą ištisinę liniją iki jo. Priklausomai nuo galingumo ši linija gali nusitęsti 1-2-3-4 km ir daugiau. Žalieji lazeriai taipogi sugeba deginti, tačiau prasčiau nei raudonieji. Geriausi deginimui – raudonieji fokusuojami lazeriai.
Lazeris neuždegs jums laužo,kaip daugelis gali manyti. Su jais galima deginti tamsius paviršius, tokius kaip: juoda plastmasė, šiukšlių maišai, juodi CD dėklai, degtukai, balionai ir pn. Priklausomai nuo lazerio, deginti galima nuo keliu cm iki keliu metrų atstumu.
Su lazeriais galima sukurti daugybę efektų, nuo pačių paprasčiausių, kaip tunelio efektas, iki sudėtingesnių, kaip spirografas ar netgi rimtas lazerinis projektorius.

5. mW tiek pat, kaina skiriasi, kodėl?

Lazerio kaina priklauso nuo kokybės, diodo, korpuso, gamintojo ir kitų veiksnių.


6. Mano lazeris nedegina, kodėl?


Gali būti, kad nepakanka galingumo. Lazeriai gali šiek tiek deginti tik nuo 30 – 50 mW, tačiau tai priklauso nuo daugelio veiksnių: deginamos medžiagos, baterijų būklės, lazerio fokusacijos. Lazeriai degina juodas medžiagas. Galingiausi būna – su pilnai pakrautais akumuliatoriais arba naujomis baterijomis, naudojantis, jie ima silpti. Kartais, kad ir galingo žaliojo lazerio ( nefokusuojamo) spindulys gali nedeginti, arba tai daryti sunkiai, dėl to, jog jo spindulys nėra labai plonas ir skirtas daugiau vaizdui, nei deginimui.

7. Kokį atstumą gali nušviesti lazeriai?

Žinoma, atstumas gali priklausyti nuo daugelio veiksnių. Tačiau apytikslūs atstumai būtų tokie:
5 mW - ~1000m.
20 mW - ~1600m.
30 mW - ~2500m.
50 mW - ~3000m.
100 mW - ~3500m.
200 mW - ~4500m.


PirmasPirmasKrepšelis  

(tuščia)

NUOMA

Šviesos efektų nuoma
Serveriai.lt - hostingo paslaugų lyderis

Naujos prekės

Šiuo metu nėra prekių
Šviesos technikos forumas | Akvariumų įranga | Idomus tinklapis | Sveikinimai su gimtadieniu | Receptai